FORMULARZ REJESTRACYJNY NA SZKOLENIE

Dostęp do grupy szkoleniowej Top Seo MasterClass
Coupon Code
Utwórz profil
siła hasła
Dodatkowe informacje
Faktura vat (wypełnij te pola tylko jeśli potrzebujesz faktury)


Adres
Opłać zamówienie


Ponieważ mam już 2 szkolenia Sławka nie miałem żadnych wątpliwości co do jakości materiałów w "Top Seo MasterClass". Jedyne co mnie zdziwiło to te płatności PayPal – ale nie taki diabeł straszny - wszystko okazało się banalnie proste w obsłudze i zautomatyzowane.


Maciej Głowski
Maciej Głowski właściciel firmy GrafPlast

GWARANCJA 100%

Kup za 97 zł dostęp na 30 dni i przekonaj się osobiście, ile to warte i jak działa i sprawdza się u Ciebie. Jeśli w ciągu 30 dni zrezygnujesz – oddam Ci pełną wpłaconą przez Ciebie kwotę!

Wystarczy e-mail na adres: biuro@gdaq.pl Jeśli nie wypróbujesz – nigdy się nie dowiesz, czy to nie jest najlepsza propozycja szkolenia z pozycjonowania, jaką masz w życiu.


Wykupowana usługa polega na udostępnianiu konsumentowi co miesiąc dostępu do kolejnych materiałów szkoleniowych z zakresu pozyskiwania linków w pozycjonowaniu stron (materiały video do odtworzenia na stronie oraz materiały pomocnicze do pobrania w formatach docx, pdf, txt, xls).

Opłata jest dokonywana przez konsumenta poprzez system paypal gdzie jest autoryzowana jego karta płatnicza, w każdym kolejnym miesiącu opłata wynosi 97 zł jest pobierane automatycznie z jego karty.

Klient ma prawo do rezygnacji z usługi w dowolnym momencie jej trwania, natomiast zwrot może zostać dokonany tylko za miesiąc, w którym rezygnacja nastąpiła.

Na wszystkie płatności klient otrzymuje fakturę vat.

Potwierdzenie dokonania płatności, oraz dostęp do szkolenia zostanie przesłany drogą mailową na adres e-mail podany podczas rejestracji.