Audyty seo prowadzon na żywo podczas konsultacji grupowych

11 kwietnia przeprowadziłem kolejne konsultacje grupowe w ramach szkolenia „Top Seo MasterClass”.

Tym razem zdecydowałem się na inną jej formę i zamiast sesji q&a przeprowadziłem audyt seo na żywo. Każdy uczestnik szkolenia miał możliwość zgłoszenia swojej strony do udziału w audycie, natomiast finalnie została wybrana 1 strona. Webinar trwał ponad godzinę i podczas niego udało mi się znaleźć kilkanaście błędów, które można by z pewnością znaleźć na wielu innych stronach więc warto było w nim uczestniczyć, aby sprawdzić czy takich samych błędów nie mamy na swojej stronie.

Oczywiście po audycie odbyła się też sesja pytań i odpowiedzi.

Jeśli nie udało Ci się w nim uczestniczyć to nic straconego! Spotkanie było nagrywane i wszyscy uczestnicy szkolenia „Top Seo MasterClass” mają do niego dostęp w ramach bonusu już w drugim miesiącu szkolenia.

Kolejny audyt seo tym razem dla sklepów internetowych

Podczas tego spotkania wiele osób pytało mnie o możliwość przeprowadzenia takiego audytu dla ich sklepu internetowego. Obiecałem, że pomyślę to.

Przemyślałem 🙂 i zdecydowałem, że jeszcze w czerwcu przeprowadzę taki audyt seo na żywo podczas konsultacji grupowych dostępnych dla uczestników naszej grupy szkoleniowej.

Jak zgłosić swój sklep?

Jeśli chcesz, abym podczas naszej konsultacji przyjrzał się właśnie Twojemu sklepowi to zgłoś to przez nasz system wsparcia tutaj >>

Ważne! Audyt będzie prowadzony na żywo i dostępny dla innych uczestników szkolenia.

Czekam na Twoje zgłoszenie!

 

Leave A Response

* pole wymagane