BONUS: Lista blogerów czekających na Twój link!

BONUS: Lista blogerów czekających na Twój link!

Znudziło Cię pisanie dziesiątek, czy setek e-maili do blogerów z zapytaniem o współpracę i oczekiwanie tygodniami na ich odpowiedz?

Baaa…, żeby chociaż odpisywali. Jakieś 20% z nich w ogóle odpisuje!

A może nawet nie miałeś czasu się za to zabrać, bo przerażała Cię ilość pracy do wykonania przy ich poszukiwaniu?

Bardzo często i ja zmagam się z tym problemem i długo zastanawiałem się jak go rozwiązać. Ostatecznie zdecydowałem, że trzeba przygotować listę blogerów zainteresowanych współpracą, dzięki czemu od ręki będę miał do nich dostęp. Genialny pomysł prawda?

Niestety w realizacji dużo trudniejszy niż mi się wydawało. Listę 47 blogów mój pracownik przygotowywał przez kilka miesięcy właśnie m.in. z tego powodu, że bardzo wielu blogerów w ogóle nie odpisuje na e-maile.

Co miesiąc bierzemy na tapetę 1, 2 branże i wysyłamy po kilkadziesiąt e-maili z zapytaniem o możliwość publikacji artykułów gościnnych. Jeśli jest feedback to dopytujemy o warunki publikacji, zbieramy dane kontaktowe etc. i dopiero po weryfikacji możemy taki blog umieścić na liście, którą już dziś w pierwszej wersji Ci udostępniam.

Jak wspomniałem na liście jest tylko 47 blogów, jeśli jednak dostanę od Was feedback, że lista się podoba, jest potrzebna i statystyki strony pokażą, że jest często odwiedzana to będziemy przygotowywać listę dla kolejnych branż.

Zapraszam do naszej bazy blogów >>

Ps. Jeśli sam prowadzisz bloga i chciałbyś, aby Twój blog znalazł się na tej liście koniecznie napisz do mnie.

Leave A Response

* pole wymagane