BONUSY

BONUSY - poziom 1

Gratulacje! Uzyskałeś dostęp do bonusów z poziomu 1


TWOJE BONUSY

whitepress

100 zł na kampanie White Press

Narzędzie, które wspomaga proces publikacji Twoich artykułów na innych stronach począwszy od napisania artykułu, poprzez znalezienie serwisu do publikacji artykułu, aż po jego publikację.

W ramach bonusu otrzymujesz 100 zł na kampanie.

Aby otrzymać dostęp do bonusa zarejestruj się z tego linka https://www.whitepress.pl/JB2ER i napisz e-mail na adres redakcja@whitepress.pl z prośbą o doładowanie konta kwotą 100 zł.

Nagranie case study

Nagranie pokazujące "Jak zwiększyłem o 199% ruch i widoczność strony na frazy kluczowe w Google o 121%" wykorzystując metodę gościnnego blogowania.

W nagraniu pokazuję co i kiedy dokładnie robiliśmy krok po kroku oraz jaki budżet wykorzystaliśmy, aby uzyskać taki efekt.

Case świetnie pokazuje jak artykuły gościnne bezpośrednio wpłynęły na pozycję strony w Google na dziesiątki fraz z długiego ogona, a to przełożyło się na podwojenie ruchu strony.

Nagranie jest dostępne tutaj >>


chuck-link

Chuck Link

Dzięki temu narzędziu w bardzo szybki sposób zweryfikujesz raporty linków przygotowywane dla Ciebie przez zewnętrznych dostawców. Dzięki niemu sprawdzenie czy na 200 stronach znajduje się link do Twojej witryny zajmie Ci nie godzinę, ale dosłownie kilka sekund.

Skrypt sprawdzi i pokaże Ci adresy stron z linkami i bez z możliwością eksportu tych danych, a także jaki jest anchor text oraz czy link jest nofollow.

Narzędzie wykonane przez programistę o wartości 800 zł.

Narzędzie jest dostępne pod adresem: https://topseomasterclass.pl/chuck-link/

szablon-oceny-jakosci-strony

Szablon oceny jakości stron

Ten szablon ułatwi Ci proces wyboru najbardziej wartościowych stron do publikacji Twoich artykułów co pozwoli Ci wybrać same perełki, zaoszczędzić czas i pieniądze. Szablon do pobrania pod tym linkiem >>


szablon-emaila

Szablon e-mail

Szablon e-maila do współpracy z blogerami pozwoli Ci zaoszczędzić czas na jego przygotowanie. Wypełnij tylko brakujące pola w szablonie i e-mail gotowy!

Szablon jest do pobrania pod tym linkiem >>

 


Już za miesiąc w bonusie: raporty Ahrefs, narzędzia do monitorowania informacji o Twojej firmie, umowa na publikację treści