BONUSY

BONUSY - poziom 2

Gratulacje! Uzyskałeś dostęp do bonusów z poziomu 2


TWOJE BONUSY

ahrefs

Raporty Ahrefs

Raporty z narzędzi do analizy linków są niezbędne, aby sprawdzić jak pozycjonuje się Twoja konkurencja, a także sprawdzić w jakiej kondycji jest Twoja strona. Dzięki tym raportom dużo szybciej będziesz w stanie przeskoczyć strony konkurencji, a także poprawić swój profil linków.

W ramach bonusu otrzymujesz dostęp do raportów z 10 stron miesięcznie o wartości 250 zł (co miesiąc).

Więcej informacji na temat tego bonusu znajdziesz tutaj >>

brand24

Pakiet Premium na 2 miesiące w Brand24

Najpopularniejsze w Polsce, a znane i na świetnie narzędzie, które monitoruje za Ciebie obecność Twojej marki w internecie. Jeśli chcesz wiedzieć co piszą o Tobie, Twojej firmie czy Twoich produktach nie musisz już ślęczeć i wyszukiwać tych informacji Brand24 zrobi to za Ciebie.

W ramach bonusu otrzymujesz pakiet Premium na 2 miesiące o wartości 598 zł.

Aby otrzymać dostęp do bonusa zarejestruj się z tego linka https://brand24.pl/promo/ i podaj kod promocyjny "gdaq2016".


sentione

4 tygodnie gratis SentiOne

SentiOne to kolejne narzędzie do monitorowania obecności Twojej marki w sieci, którą pokazałem w jednej z lekcji szkolenia.

Każdy użytkownik po zarejestrowaniu się w SentiOne otrzymuje 2 tygodniowy okres próbny, Ty w ramach bonusu masz dodatkowe 2 tygodnie (o wartości 50 zł) czyli razem 4 tygodnie.

Załóż konto w SentiOne >> i w trakcie okresu testowego wyślij e-mail z prośbą o jego przedłużenie na adres kontakt@sentione.pl

umowa

Umowa publikacji artykułu

W lekcji 1 poziomu 2 omówiłem metodę pozyskiwania linków z artykułów gościnnych. Aby zabezpieczyć Cię przed nieopublikowaniem umówionego artykułu, dodawaniem do niego dodatkowych linków, edycją treści bez Twojej zgody... i kilku innych dość ważnych elementów udostępniam Ci wzór umowy przygotowanej specjalnie dla uczestników szkolenia przez kancelarię notarialną.

Wartość umowy 307,50 zł.

Kliknij tutaj >>, aby pobrać umowę.


Już za miesiąc w bonusie: 1,5 godzinne nagranie z webinaru o audytach seo, lista blogów dofollow, umowa (opiniowanie produktów)