BONUSY

BONUSY - poziom 3

Gratulacje! Uzyskałeś dostęp do bonusów z poziomu 3


TWOJE BONUSY

audyt-seo

Nagranie webinaru - audyt seo

11 kwietnia 2016 dla uczestników szkolenia "Top Seo MasterClass" przeprowadziłem audyt seo jednej ze stron uczestników szkolenia, aby pokazać Ci jakiego typu błędy najczęściej pojawiają się na stronach www. Powiedziałem też o tym jak je naprawić, abyś mógł to sprawdzić i zmienić na swojej stronie.

Bardzo pouczające 1,5 godzinne szkolenie, które nie jest dostępne w sprzedaży, a wycenione przeze mnie na 197 zł, choć autor audytowanej strony normalnie musiałby za takie informacje zapłacić dużo więcej :)

Kliknij tutaj >>, aby obejrzeć video.

lista-blogow-dofollow

Lista blogów dofollow

Lista zawiera 60 blogów z których możesz pozyskać linki bez parametru nofollow czyli przenoszące moc seo. Takie blogi to nie lada gratka, dość ciężko je znaleźć, dlatego przygotowałem specjalnie dla Ciebie tę listę, aby zaoszczędzić Ci czas na ich poszukiwanie.

Pobierz plik, wybierz blogi z których chcesz pozyskać link i przejdź do komentowania nie zapominając o podaniu linka w odpowiednim polu formularza komentowania.

Wartość listy 27 zł

Kliknij tutaj >>, aby pobrać listę.


umowa

Umowa współpracy

W lekcji 3 poziomu 2 omówiłem temat pozyskiwania linków z wykorzystaniem oddawania naszych produktów do zopiniowania blogerom czy serwisom. Podczas tego typu współpracy możesz trafić na nieuczciwą osobę, która weźmie Twój produkt, ale nie zechce o nim napisać i dać linka do Twojej strony, dlatego udostępniam Ci umowę przygotowaną specjalnie dla uczestników szkolenia przez kancelarię notarialną.

Wartość umowy 307,50 zł.

Kliknij tutaj >>, aby pobrać umowę.


Już za miesiąc w bonusie: blisko 1,5 godzinne szkolenie z audytów sklepów internetowych, dodatkowe 20 raportów Ahrefs i zniżka 30% na oprogramowanie do analizy źródeł linków konkurencji