BONUSY

BONUSY - poziom 4

Gratulacje! Uzyskałeś dostęp do bonusów z poziomu 4


TWOJE BONUSY

audyt-seo

Nagranie webinaru - audyt seo

23 czerwca 2016 dla uczestników szkolenia "Top Seo MasterClass" przeprowadziłem audyt seo sklepów internetowych. Do audytu zebrałem kilkanaście sklepów uczestników szkolenia i w każdym z nich znalazłem minimalnie 2 błędy.

Na tej podstawie przeanalizowaliśmy blisko 30 błędów najczęściej pojawiających się w sklepach internetowych. Dzięki obejrzeniu tego materiału i Ty będziesz wiedział co powinieneś poprawić na swojej stronie, aby była ona lepiej indeksowana przez wyszukiwarki internetowe.

Szkolenie z sesją pytań trwało prawie 1,5 godziny i przekazałem na nim mnóstwo bardzo konkretnych uwag wraz z zaleceniami jak należy poprawić znalezione błędy.

Szkolenie to nie jest dostępne w sprzedaży, a jego wartość wynosi 197 zł.

Kliknij tutaj >>, aby obejrzeć video.

searchauditor

Search Auditor

Świetne narzędzie do analizy linków konkurencji, źródeł linków, indentyfikacji zagrożeń, tworzenia plików do zrzekania się linków i zdejmowania filtrów. Jest to chyba jedyne tak kompleksowe polskie narzędzie do badania linków. Więcej informacji o tym narzędziu znajdziesz tutaj >>

W ramach bonusu otrzymujesz zniżkę 30% czyli na kwotę 107 zł, aby uzyskać kod zniżkowy napisz do mnie poprzez system wsparcia.

ahrefs

Dodatkowe 20 raportów Ahrefs

Ze względu na lekcję dotyczącą analizy linków konkurencji bonusowo dorzucam dla Ciebie jeszcze 20 raportów w tym miesiącu o wartości 500 zł.

Raporty z narzędzi do analizy linków są niezbędne, aby sprawdzić jak pozycjonuje się Twoja konkurencja, a także sprawdzić w jakiej kondycji jest Twoja strona. Dzięki tym raportom dużo szybciej będziesz w stanie przeskoczyć strony konkurencji, a także poprawić swój profil linków.

Więcej informacji na temat tego bonusu znajdziesz tutaj >>


Już za miesiąc w bonusie: budżet na zlecenie tekstów w serwisie Text Bookers