BONUSY

BONUSY - poziom 5

Gratulacje! Uzyskałeś dostęp do bonusów z poziomu 5


TWOJE BONUSY

textbookers

30 pkt. na teksty w TextBookers

TextBookers to platforma zrzeszająca copywriterów i osoby zainteresowane ich usługami. Możesz tam zlecać różne teksty od opisów stron do katalogów, tekstów do precli po bardziej wartościowe specjalistyczne teksty.

W ramach bonusu otrzymujesz doładowanie 30 pkt. o wartości 36,90 zł

Zarejestruj się na stronie poprzez ten link https://www.textbookers.com/affiliate/270, a następnie napisz e-mail na biuro@textbookers.com prosząc o doładowanie konta 30 pkt. powołując się na kupon rabatowy "TextBookersGdaq".

Więcej informacji o tej platformie znajdziesz w moim artykule "TextBookers rozwiązanie problemu z copywriterami!"

seohost

25% zniżki na usługi hostingowe w Seo Host

Firma SeoHost.pl od 2012 r. świadczy usługi hostingowe. Osobiście mam w niej wykupiony serwer i kilkadziesiąt domen. Firma oferuje hosting w polsce, jak i w innych krajach europy, hosting seo... zakres usług jest bardzo szeroki.

W ramach bonusu otrzymujesz 25% zniżki na zakup usług hostingowych o wartości do 369 zł w zależności od wyboru rodzaju usługi i częstotliwości płatności za nie.

Bonusem są objęte następujące oferty:

Zamów usługę korzystając z jednego z powyższych adresów url i wprowadź kod rabatowy "GDAQ2018" podczas dokonywania płatności.

Nagranie z webinaru - seo lokalne

 

23 marca 2017 dla uczestników szkolenia "Top Seo MasterClass" przeprowadziłem audyt seo lokalnego dla 2 osób ze szkolenia Top Seo MasterClass, którzy są właścicielami biznesów offline.

Podczas webinaru wytknąłem najpoważniejsze błędy, powiedziałem też o ważnych wytycznych gdy robisz lokalne seo, wspomniałem też o pozyskiwaniu linków dla biznesów lokalnych.

Szkolenie trwało nieco ponad godzinę czasu i przekazałem na nim mnóstwo konkretnych wskazówek jak robić seo lokalnie.

Szkolenie to nie jest dostępne w sprzedaży, a jego wartość wynosi 197 zł.

Kliknij tutaj >>, aby obejrzeć nagranie z webinaru.


Już za miesiąc w bonusie: Lista serwisów ogłoszeniowych, oraz szablon oceny konkurencyjności frazy kluczowej