Certyfikaty do szkolenia Top Seo MasterClass

Ci którzy bacznie obserwują e-mail, lub facebooka dobrze wiedzą, że już od czerwca wspominałem o wprowadzeniu certyfikatów w szkoleniu.

W tym czasie pracowaliśmy nad pytaniami do egzaminów oraz ich projektem graficznym, wydrukami próbnymi…

Skąd pomysł na certyfikaty?

Po pierwsze kilku uczestników szkolenia pytało mnie o certyfikaty, a po drugie chciałem, aby chętni mogli sprawdzić co naprawdę wynieśli ze szkolenia, czy rzeczywiście udało im się przyswoić prezentowaną wiedzę.

Nie ukrywam, że najbardziej mnie, ale z pewnością i Ciebie będą cieszyły efekty, natomiast one pojawiają się tylko u tych, którzy rzeczywiście wdrażają metody prezentowane w szkoleniu, a nie tylko oglądają materiały video 🙂

Takimi efektami pochwalili się jakiś czas temu Urszula Deręgowska, Maciej Głowski, Tomasz Saluno Idaszek czy Piotr Cichalewski TUTAJ >>. Jeśli udało Ci się uzyskać po zastosowaniu metod pozyskiwania linków ze szkolenia napisz do mnie koniecznie np. przez system wsparcia >>.

Jak uzyskać certyfikat?

Większość firm wystawia certyfikaty gdy tylko pojawisz się u nich na szkoleniu, część z nich pewnie go wystawi nawet, jeśli Cię na nim nie będzie 🙂

U mnie jest inaczej!

Nie będzie lekko, bo nie chcę, aby to był kolejny zbędny i nic nie mówiący papier, który włożysz głęboko do szuflady i na zawsze o nim zapomnisz. Chcę, abyś z dumą mógł go pokazać znajomym, czy przyszłemu pracodawcy!

Nie dość, że musisz obejrzeć wszystkie materiały to jeszcze musisz zdać egzamin na każdym z poziomów zaawansowania z których chcesz uzyskać certyfikat czyli: podstawowy, średnio zaawansowany, zaawansowany. Łącznie 97 pytań. Ty decydujesz czy chcesz zrobić 1 certyfikat czy 3 na raz.

Więcej informacji o certyfikatach uzyskają tylko uczestnicy szkolenia pod tym linkiem >>.

Leave A Response

* pole wymagane