FORMULARZ REJESTRACYJNY NA SZKOLENIE


Ponieważ mam już 2 szkolenia Sławka nie miałem żadnych wątpliwości co do jakości materiałów w "Top Seo MasterClass". Jedyne co mnie zdziwiło to te płatności PayPal – ale nie taki diabeł straszny - wszystko okazało się banalnie proste w obsłudze i zautomatyzowane.


Maciej Głowski
Maciej Głowski właściciel firmy GrafPlast

GWARANCJA 100%

Kup za 97 zł dostęp na 30 dni i przekonaj się osobiście, ile to warte i jak działa i sprawdza się u Ciebie. Jeśli w ciągu 30 dni zrezygnujesz – oddam Ci pełną wpłaconą przez Ciebie kwotę!

Wystarczy e-mail na adres: biuro@gdaq.pl Jeśli nie wypróbujesz – nigdy się nie dowiesz, czy to nie jest najlepsza propozycja szkolenia z pozycjonowania, jaką masz w życiu.


Wykupowana usługa polega na udostępnianiu konsumentowi co miesiąc dostępu do kolejnych materiałów szkoleniowych z zakresu pozyskiwania linków w pozycjonowaniu stron (materiały video do odtworzenia na stronie oraz materiały pomocnicze do pobrania w formatach docx, pdf, txt, xls).

Opłata jest dokonywana przez konsumenta poprzez system paypal gdzie jest autoryzowana jego karta płatnicza, w każdym kolejnym miesiącu opłata wynosi 97 zł jest pobierane automatycznie z jego karty.

Klient ma prawo do rezygnacji z usługi w dowolnym momencie jej trwania, natomiast zwrot może zostać dokonany tylko za miesiąc, w którym rezygnacja nastąpiła.

Na wszystkie płatności klient otrzymuje fakturę vat.

Potwierdzenie dokonania płatności, oraz dostęp do szkolenia zostanie przesłany drogą mailową na adres e-mail podany podczas rejestracji.