Jak mogę Ci pomóc?

wsparcie Jak mogę Ci pomóc?

W celu dostosowania materiałów szkoleniowych, bonusów do potrzeb uczestników uruchomiłem po prawej stronie zakładkę sugestii, która ma ułatwić Ci kontakt ze mną w celu zgłoszenia uwag. Zanim omówię dokładnie w jakim celu powstała ta zakładka omówię pokrótce aktualne możliwości uzyskiwania pomocy:

  1. zakładka wsparcie – to podstawowa forma kontaktu ze mną, to tutaj zgłaszasz wszelkie problemy techniczne, uwagi odnośnie lekcji, prośby o raporty, faktury, dostępy do narzędzi, prośbę o dodanie do grupy na fb, uwagi dotyczące lekcji…,
  2. zakładka faq – tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiającej się pytania, głównie dla osób, które jeszcze nie korzystały ze szkolenia,
  3. tajna grupa na facebooku – jeśli chciałbyś omówić jakąś kwestię związaną z seo i nie tylko, na forum publicznym z innymi uczestnikami szkolenia to jest to dobre miejsce na to. Nie tylko uzyskasz moje wsparcie, ale także pozostałych uczestników, którzy mają własne doświadczenia.
  4. konsultacje grupowe na webinarach – co jakiś czas prowadzę bezpłatne webinary dla uczestników szkolenia, podczas których odpowiadam na zgłoszone przez Was wcześniej pytania dotyczące seo.

Do czego służy zakładka „Twoja sugestia”?

A teraz przejdźmy do zakładki „Twoja sugestia” widocznej po prawej stronie. Zakładkę na razie uruchamiam na miesiąc czasu i zobaczymy czy rzeczywiście okaże się przydatna.

Zakładkę tę uruchamiam, aby ułatwić Ci szybkie zgłoszenie jakiejś uwagi, choćby w trakcie przeglądania materiałów bez konieczności przechodzenia do strony wsparcia. Chciałbym, abyś zgłaszał tutaj uwagi odnośnie:

  1. Jak Twoim zdaniem mogę poprawić użyteczność strony,
  2. Jakie nowe lekcje chciałbyś zobaczyć w szkoleniu,
  3. Jakie nowe bonusy chciałbyś otrzymać w ramach szkolenia,
  4. Jakiego narzędzia brakuje Ci w szkoleniu…

Czyli jednym zdaniem: co mogę więcej dla Ciebie zrobić, abyś jeszcze skuteczniej mógł korzystać z materiałów udostępnianych w ramach szkolenia i zaczął wdrażać metody pozyskiwania linków, by wypozycjonować Twoją stronę.

Każde swoje zgłoszenie możesz przesłać do mnie, ale możesz też zaznaczyć „Publikuj na forum” co oznacza, że Twoja propozycja pojawi się na forum sugestii >> i inni będą mogli oddawać głosy na Twoją propozycję.

 

Zachęcam Cię do zgłaszania Twoich propozycji korzystając z tej zakładki.

Leave A Response

* pole wymagane