Rekrutacja do grupy specjalnej v2

Pod koniec roku 2015 padł pomysł stworzenia kilkuosobowej grupy specjalnej Top Seo MasterClass w ramach, której krok po kroku przeprowadzam każdego przez wybraną metodę pozyskiwania linków omawianą w ramach szkolenia. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu, po około miesiącu czasu prace zostały zakończone, a efekty były dla jej uczestników co najmniej satysfakcjonujące 🙂 i możesz przeczytać o nich tutaj >>.

Wzrosty pozycji strony w Google, wzrosty ruchu, zwiększona liczba zapytań klientów ze strony… to słowa uczestników grupy specjalnej z których jestem bardzo dumny i cieszę się, że mogłem im pomóc.

Podczas wczorajszej konsultacji gdy zapytałem kto i co wdrożył okazało się, że część osób nie ma czasu, inni boją się zacząć cokolwiek robić…

Zupełnie spontanicznie zapytałem czy ktoś byłby zainteresowany wstąpieniem do wyżej wspomnianej grupy. Po webinarze dostałem e-maile od 4 osób, natomiast w grupie planuję, aby znalazło się tylko 6 także biorąc pod uwagę, że na wczorajszym webinarze była tylko nie wielka część grupy wygląda na to, że zainteresowanie jest spore.

W związku z powyższym oficjalnie ogłaszam nabór do grupy specjalnej v2

Jeśli masz obawy przed samodzielnym wdrażaniem metod linkowania, masz problem z systematycznością działań, do tej pory nie wiele udało Ci się wdrożyć z metod omawianych przeze mnie w szkoleniu to masz możliwość nadrobienia tych zaległości z moją pomocą.

Z doświadczenia wiem, że praca w grupie daje mnóstwo dodatkowych korzyści jak np. to, że obserwujemy case study z innych branż i widzimy co i jak w nich działa.

Ile to kosztuje?

Spotkania będą odbywały się 2 razy w tygodniu w formie webinarów, lub rozmów na Skype (3 tygodnie – 6 spotkań).

Koszt uczestnictwa wynosi 500 zł brutto.

Po zakończeniu coachingu będę Cię prosił o napisanie recenzji w której napiszesz mi co wdrożyłeś i jakie dzięki temu udało Ci się uzyskać efekty.

Chcę, aby inni w grupie, ale też i osoby, które jeszcze nie korzystały ze szkolenia zobaczyły, że te metody naprawdę działają.

Chcę zmotywować osoby, której jeszcze do tej pory nic nie zrobiły!

Jak przystąpić do grupy specjalnej v2?

Liczba miejsc jest ograniczona do 6 osób w tym wstępnie 4 już się zgłosiły.

W najbliższy wtorek 24.01 o godzinie 20:00 poprowadzę krótki webinar (tylko dla osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy) w którym opowiem o tym, jak taka współpraca będzie wyglądała i czego możesz ode mnie oczekiwać. Oczywiście otrzymasz też możliwość zapisania się do tej grupy.

Warunki przystąpienia do grupy specjalnej

 1. Musisz ciężko pracować! Na każdym spotkaniu wyznaczamy konkretne cele, prace domowe, które musisz realizować, aby nie odstawać od grupy. Myślę, że presja grupy i moja będzie pomocna 🙂
 2. Musisz być obecny na spotkaniach. Staramy się iść cała grupą w tym samym tempie, aby zakończyć konsultacje w tym samym czasie więc będziemy musieli się trzymać planu.
 3. I ostatnie. Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do tej grupy, wypełnij proszę formularz dostępny pod tym linkiem >> i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość zgłoszeń to do tych osób powędruje zaproszenie na zamknięty webinar we wtorek.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych taką współpracą. Ostatni raz taka okazja była ponad rok temu.

Ps. Jeśli chcesz pracować ze mną indywidualnie 1:1 zapraszam Cię TUTAJ >>

2 komentarze

 • Konrad

  Odpowiedź Odpowiedź 18 stycznia, 2017

  Czekam na wieści Sławku – plum 🙂

  • Sławek Gdak

   Odpowiedź Odpowiedź 18 stycznia, 2017

   Wypełnij ankietę, a na pewno skontaktuje się z Tobą.

Leave A Response

* pole wymagane