Rekrutacja do grupy specjalnej

Przygotowałem dla Ciebie możliwość udziału w wyjątkowym projekcie do którego jeszcze nikt nigdy nie miał dostępu, a co najważniejsze będzie on ZUPEŁNIE DARMOWY!

Bardzo zależy mi, abyś nie ograniczał się do przeglądania materiałów video, ale zaczął je wdrażać.

Uzyskałeś już pierwsze efekty?

Wdrażasz wiedzę?

Jeśli tak to gratuluję Ci! Pochwal się czym prędzej efektami w komentarzu, lub pisząc bezpośrednio do mnie na adres biuro@gdaq.pl

Ale bardzo możliwe, że jeszcze ich nie uzyskałeś, a może nawet nie obejrzałeś materiałów video, bo nie miałeś czasu, nie umiałeś czegoś zrobić, albo brakowało Ci chęci.

Potrzebujesz mojej pomocy?

Zmieńmy to razem!

Na webinarze 9 listopada wspomniałem o pomyśle utworzenia specjalnej grupy około 5 osób, które będę chciał poprowadzić za rękę robiąc im grupowy coaching on-line.

Niestety to jest tylko dla 5 osób, dlatego, że będziemy wszystko konsultować indywidualnie i zajmie nam to sporo czasu.

Planuję około 4 webinarów grupowych w poniedziałki i środy godzina 20:00

Szczegóły odnośnie dat podam po zebraniu się grupy, natomiast planuję, że rozpoczniemy jeszcze w listopadzie, abyśmy skończyli przed świętami.

A ile to kosztuje Sławek?

Te spotkania będą zupełnie darmowe dla wybranych 5 osób z całej grupy szkoleniowej.

Jeśli projekt się powiedzie możliwe, że ruszą kolejne, ale będą kosztowały w granicy 500-1000 zł za osobę.

Ok Sławek, a dlaczego to robisz i co z tego masz?

Po pierwsze będę miał ogromną satysfakcję z tego, że moi klienci wdrożyli metody omawiane przeze mnie i uzyskali efekt w postaci ruchu, wyższych pozycji w Google…

ale… 🙂

Tak. Mam pewne warunki.

W sumie to 1. Po zakończeniu coachingu będę Cię prosił o napisanie recenzji w której dokładnie napiszesz mi co wdrożyłeś i jakie dzięki temu udało Ci się uzyskać efekty ze szczegółami.

Chcę, aby inni w grupie, ale też i osoby, które jeszcze nie korzystające ze szkolenia zobaczyły, że te metody naprawdę działają.

Chcę zmotywować osoby, której jeszcze do tej pory nic nie zrobiły!

Kto może z tego skorzystać?

Jak już wiesz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc muszę zrobić rekrutację do tego projektu.

1. Najważniejsze jest to, abyś chciał ciężko popracować przez co najmniej 2 tygodnie, abyś wdrożył wszystko o czym będziemy rozmawiali. Myślę, że moja presja i grupy pomoże Ci się zmotywować 🙂

Jeśli wybiorę Cię do grupy, a nie będziesz uczestniczył w spotkaniach, nie będziesz wykonywał tego co ustalimy to niestety będę Ci musiał podziękować.

2. Druga sprawa to musisz być obecny na spotkaniach podczas, których będziemy rozmawiali o tym co udało się już wdrożyć i co dalej trzeba zrobić.

3. Trzeci warunek to musisz wypełnić formularz dostępny pod tym linkiem >> i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

W przeciągu tygodnia postaram się wyłonić 5 osób i skontaktuję się z nimi osobiście.

Potrzebujesz mojej pomocy? Koniecznie wypełnij formularz i czekaj na kontakt ode mnie.

Wyniki grupy specjalnej

Wspólna praca trwała około 2 miesięcy i składała się z 6-7 webinarów nie jak wcześniej zapowiadałem 4, ze względu na to, że potrzeba było więcej mojej pomocy. Efekty jednak jakie uzyskaliśmy wszystkich zadowoliły 🙂

Poniżej opinie uczestników grupy.


Po pierwsze Sławek pokazuje mnóstwo przydatnych narzędzi i sposobów ich efektywnego wykorzystania. Można próbować różnych metod, dzięki temu zdobywamy upragnioną dywersyfikację linków.


Po drugie mamy do dypozycji szablony, które ułatwiają sprawdzanie odpowiednich parametrów linków, pisanie maili itd. Bonusy, które co jakiś czas nam wrzuca Sławek, są naprawdę pomocne (ja lubię najbardziej Chuck Link i możliwość generowania raportów z Ahrefs).


... kolejnym odkryciem było wykorzystanie [metoda linkowania]


Tym razem słowo kluczowe, które ma tylko 320 wyszukiwań miesięcznie (ale jest dla mnie kluczowe) zareagowało błyskawicznie, na linkowania z grudnia reagowało raczej słabo.


Dzięki Sławek:) Warto dodać, że dzięki ... mam kilkanaście telefonów i maili tygodniowo, a ruch z organika również zaczyna wzrastać.


Czy poleciłabym szkolenie TOP SEO Masterclass? Zdecydowanie TAK.

Urszula Deręgowska
Urszula Deręgowska PPC Manager, artgeist Sp. z o.o


To było to, po pierwsze nic podobnego na rynku nie mogłem znaleźć, po drugie pierwszy miesiąc kosztował 7zł, więc praktycznie nic nie ryzykowałem. W razie jakby kurs okazał się nie dla mnie mogłem po pierwszym miesiącu zrezygnować.


Okazało się, że to był strzał w 10, już na 1 lekcji dowiedziałem się sporo o linkowaniu, na co zwracać uwagę przy zdobywaniu linków, jakie są niezbędne narzędzia i jak je obsługiwać.


Dodatkowo były już omówione pierwsze sposoby linkowania. Już wtedy wiedziałem, że nie zrezygnuję z tego szkolenia, a kolejne lekcje tylko to potwierdziły.


Moje efekty to wzrost w wynikach wyszukiwania ośmiu fraz kluczowych (na dziesięć, które badałem), przy czym trzy z nich wzrosły o ponad 10 pozycji!


Myślę, że jakbym wdrożył więcej metod i miał jeszcze więcej czasu to efekty byłyby jeszcze lepsze.


Ja w każdym razie jestem zadowolony, pozycje poszły w górę, mam bezpieczne linki, nie grodzi mi żadna kara od google i przede wszystkim wiem jak w przyszłości sobie radzić z bezpiecznym zdobywaniem linków i dlatego z czystym sumieniem mógłbym ten kurs polecić innym.

Maciej Głowski
Maciej Głowski właściciel firmy GrafPlast


Dzięki wiedzy pozyskanej od Sławomira zyskałem to, czego szukałem. Zdecydowanie wróciłem znów, na profesjonalny poziom pozycjonowania stron internetowych.


Nowa olbrzymia dawka wiedzy, motywacji do pracy, pewności siebie i spokoju ducha (dotyczy kar, filtrów Google etc.) sprawia, że pozycje stron poszły znów w górę na frazy główne i średnio trudne. Zaś strony mają znacznie więcej stargetowanych wyświetleń.

Tomasz Saluno Idaszek
Tomasz Saluno Idaszek przedsiębiorca, praktyk seo z wieloletnim doświadczeniem


Podsumowując: co uzyskałem dzięki szkoleniu?


Pojawienie się w wynikach wyszukiwania Google na nowe frazy, wzrost ruchu, pozyskanie linków z dużych portali, strategię związaną ze słowami kluczowymi, zaskakujące pomysły na zdobywanie nowych linków oraz zyskanie nowych partnerów z branży (Sławek uczył też trochę umiejętności miękkich :)).


Do tego trzeba dodać, że Sławek jest osobą bardzo chętną do pomocy i na pewno nie zostawi nikogo z ważnym pytaniem bez odpowiedzi 🙂

Piotr Cichalewski
Piotr Cichalewski Właściciel serwisu techtutor.pl

Pozdrawiam
Sławek Gdak
Twój Seo Coach

Leave A Response

* pole wymagane