Rafał Reichert

Zanim trafiłem na szkolenie Sławka uczestniczyłem w kilku lepszych i gorszych szkoleniach Seo w rejonie swojego zamieszkania Kraków i Nowy Sącz. Niestety teraz mogę to już powiedzieć szkolenia były tylko opłacaną przez uczestników formą akcji promocyjnej agencji seo poszukujących potencjalnych klientów. Wiele jak dzisiaj już wiem informacji na tych szkoleniach było pobieżnych które miały wywołać efekt zainteresowania dalszą płatną współpracą, a nie o to chodziło w założeniu.

I w końcu trafiłem na szkolenie Sławka po pierwszym materiale wideo wiedziałem ze to jest to czego szukałem, chciałem wykupić pakiet całego szkolenia, ale pomyślałem po co ryzykować, przecież nie znam Gościa wybrałem pakiet miesięczny i jestem zachwycony z takiego rozwiązania, mam cały miesiąc na systematyczną metodyczną pracę nad materiałem szkolenia choć przyznam się że najczęściej to wygląda to tak, że wciskam pauzę biegnę do narzędzi i już wszystko widzę o czy mówi Sławek – jak dla mnie rewelacja.

Od Sławka dowiedziałem się np. z jakich narzędzi płatnych i bezpłatnych korzystać do optymalizacji własnej strony oraz co ważniejsze wiele bezcennych informacji jak za pomocą tych narzędzi śledzić działania bliższej i dalszej konkurencji.

Na szkoleniach Sławka poznałem wiele parametrów seo z którymi się spotykałem, ale nie miałem wystarczającej wiedzy żeby je odpowiednio zinterpretować co tak na prawdę oznaczają czy są dobrym czy złym sygnałem.

Dla mnie cenne jest również to ze w każdej chwili mogą zapytać o jakiś problem na zamkniętej grupie dyskusyjnej gdzie możemy wymieniać się swoimi spostrzeżeniami gdzie również na pytania odpowiada Sławek

Zapewne zapytacie czy polecił bym szkolenia Sławka w przyszłości nie będę was przekonywał, ale polecam zaryzykować koszt pierwszej lekcji, myślę że poniższy wykres pokazujący wyniki jednej ze stron i rosnącą ilość odwiedzających dzięki szkoleniu będzie wystarczającą rekomendacją.