LEKCJA 1

Gościnne blogowanie

Poziom2-lekcja1-goscinne-blogowanie-optymalizacja from Blog.Gdaq.PL on Vimeo.

OPIS LEKCJI

W tej lekcji omawiam technikę linkowania z artykułów gościnnych umieszczanych na innych stronach, blogach.

Dzięki tej technice masz możliwość zaprezentowania się przed zupełnie nowym gronem odbiorców, którzy możliwe, że wcześniej nawet nie wiedzieli o Twoim istnieniu. Pisząc na stronie innego autora występujesz w roli specjalisty z danej branży, a autor serwisu wpuszczając Cię na niego zaświadcza o Twoim profesjonalizmie.

W przypadku tej techniki dużo większe znaczenie może mieć kreowanie Twojego wizerunku niż sam link. Jeśli wybierzesz do współpracy blogera, który ma podobny target do Twojego może się okazać, że ten artykuł nie tylko pozwoli Ci na pozyskanie linka, ruchu, ale także potencjalnych klientów.

Krok po kroku pokażę Cię m.in: w jaki sposób linkować, jak przeprowadzić cały proces od poznania autora strony, poprzez nawiązanie kontaktu, zbudowanie z nim relacji, napisanie odpowiednio artykułu, a także co zrobić po publikacji artykułu, aby zwiększyć jego zasięg.

Kliknij tutaj >> i skorzystaj z 5 bonusów dołączonych do tej lekcji, a w tym szablon e-maila wysyłanego do blogerów i oceny jakości stron, a także 100 zł na publikacje artykułów w WhitePress.

 

A oto jakie efekty udało się uzyskać dzięki wykorzystaniu tej metody na stronie drobnego przedsiębiorcy. Pod tym linkiem >> możesz obejrzeć video z dokładnym wyjaśnieniem tego case study.

LINKI DO LEKCJI

  • MozBar - wtyczka SeoMoz do Google Chrome

LISTA ZADAŃ DO WYKONANIA

KOMENTARZE

* pole wymagane