LEKCJA 1

Broken Link Building

Poziom3-lekcja1-brokenlinkbuilding1900 from Blog.Gdaq.PL on Vimeo.

OPIS LEKCJI

Metoda w Polsce jeszcze mało popularna, która polega na pozyskiwaniu linków ze stron, które linkują do witryn z błędami 404 czyli do niedziałających już stron.

W internecie codziennie powstaje mnóstwo nowych stron, ale także i umiera w związku z czym na wielu witrynach istnieją linki prowadzące do witryn już nie działających i ten właśnie fakt dzisiaj wykorzystamy.

Pokażę Ci w jaki sposób znaleźć witryny zawierające błędy 404 i jak w ich miejsce umieścić Twój link :) Dodatkowo pokazuję świetny trick, który pozwoli Ci odnaleźć bardzo szybko kilkukrotnie więcej miejsc na Twoje linki.

W lekcji przedstawiłem także drugą metodę w której pokazuję jak możesz pozyskać linka z dowolnie wybranej przez Ciebie witryny.

Kliknij tutaj >> i skorzystaj z 5 bonusów dołączonych do tej lekcji.


Dodatkowe informacje do lekcji

Słowa jakie możesz wykorzystać do poszukiwania nie działających linków:

 • linki
 • partnerzy
 • współpraca

LINKI DO LEKCJI

LISTA ZADAŃ DO WYKONANIA

KOMENTARZE

4 komentarze

 • Agata Raszewska

  Odpowiedź Odpowiedź 17 kwietnia, 2018

  Myślę nad tym, czy warto przejmować strony, które są nieaktywne, ale mają fajny trust i dużo dobrych linków. Wykupić taką domenę, dać 301 na główną i poprowadzić dalej jako zaplecze dla własnej strony.

  • Sławek Gdak

   Odpowiedź Odpowiedź 17 kwietnia, 2018

   Agata dobry pomysł, ale jedno wyklucza drugie. Albo dajesz 301, albo rozwijasz jako swoje zaplecze.

 • Sławomir Pach

  Odpowiedź Odpowiedź 20 lipca, 2018

  Dziękuje Sławku.
  Mnóstwo informacji, o których tak naprawdę nie miałem pojęcia.
  Przy podstawach jeszcze w miare fajnie wiedza się utrwalała, aż się uśmiechałem że coś tam wiem :). Ale teraz, to jednak wiem że jeszcze duuuuużo przede mną 🙂
  Pozdrawiam
  P.s. Mam jeszcze takie jedno pytanie troszeczkę inne. Chodzi o wytyczne gógle na temat stron https. Czy wystarczy witryne przekierować z http na https, aby nie utracić linków? Czy to bardziej skomplikowany proces? Z góry dziękuje za informacje.

  • Sławek Gdak

   Odpowiedź Odpowiedź 20 lipca, 2018

   Tak wystarczy skorzystać z przekierowania 301. Warto też dodać 2 wersje do Google Search Console i wybrać tę preferowaną.

* pole wymagane