FORMULARZ REJESTRACYJNY NA SZKOLENIE

[optimizeMember-PayPal-Button modify="1" level="1" ccaps="miesieczny" desc="Dostęp do grupy szkoleniowej Top Seo MasterClass" ps="paypal" lc="" cc="PLN" dg="0" ns="1" custom="topseomasterclass.pl" ta="97.00" tp="30" tt="D" ra="97.00" rp="1" rt="M" rr="1" rrt="" rra="2" image="default" output="button" /]


Ponieważ mam już 2 szkolenia Sławka nie miałem żadnych wątpliwości co do jakości materiałów w "Top Seo MasterClass". Jedyne co mnie zdziwiło to te płatności PayPal – ale nie taki diabeł straszny - wszystko okazało się banalnie proste w obsłudze i zautomatyzowane.


Maciej Głowski
Maciej Głowski właściciel firmy GrafPlast

GWARANCJA 200%

Kup za 7 zł dostęp na 30 dni i przekonaj się osobiście, ile to warte i jak działa i sprawdza się u Ciebie. Jeśli w ciągu 30 dni zrezygnujesz – oddam Ci 2 razy więcej!

Wystarczy e-mail na adres: biuro@gdaq.pl Jeśli nie wypróbujesz – nigdy się nie dowiesz, czy to nie jest najlepsza propozycja szkolenia z pozycjonowania, jaką masz w życiu.


Wykupowana usługa polega na udostępnianiu konsumentowi co miesiąc dostępu do kolejnych materiałów szkoleniowych z zakresu pozyskiwania linków w pozycjonowaniu stron (materiały video do odtworzenia na stronie oraz materiały pomocnicze do pobrania w formatach docx, pdf, txt, xls).

Opłata promocyjna w pierwszym miesiącu wynosi 7 zł i jest dokonywana przez konsumenta poprzez system paypal gdzie jest autoryzowana jego karta płatnicza, natomiast w każdym kolejnym miesiącu opłata wynosi 97 zł jest pobierane automatycznie z jego karty.

Klient ma prawo do rezygnacji z usługi w dowolnym momencie jej trwania, natomiast zwrot może zostać dokonany tylko za miesiąc, w którym rezygnacja nastąpiła.

Na wszystkie płatności klient otrzymuje fakturę vat.

Potwierdzenie dokonania płatności, oraz dostęp do szkolenia zostanie przesłany drogą mailową na adres e-mail podany podczas rejestracji.