ODBIERZ DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ
GRUPY SZKOLENIOWEJ

Top Seo MasterClass

FORMULARZ REJESTRACYJNY NA SZKOLENIE

[optimizeMember-Pro-PayPal-Form level="1" ccaps="" desc="Co 30 dni pobrana zostanie opłata 97 zł" ps="paypal" lc="" cc="PLN" dg="0" ns="1" custom="topseomasterclass.pl" ta="78.86" ra="78.86" tp="30" tt="D" rp="1" rt="M" rr="1" rrt="" rra="2" accept="paypal" accept_via_paypal="paypal" coupon="" accept_coupons="0" default_country_code="" captcha="0" /]

Wykupowana usługa polega na udostępnianiu konsumentowi co miesiąc dostępu do kolejnych materiałów szkoleniowych z zakresu pozyskiwania linków w pozycjonowaniu stron (materiały video do odtworzenia na stronie oraz materiały pomocnicze do pobrania w formatach docx, pdf, txt, xls).

Opłata promocyjna w pierwszym miesiącu wynosi 7 zł i jest dokonywana przez konsumenta poprzez system paypal gdzie jest autoryzowana jego karta płatnicza, natomiast w każdym kolejnym miesiącu opłata wynosi 97 zł jest pobierane automatycznie z jego karty.

Klient ma prawo do rezygnacji z usługi w dowolnym momencie jej trwania, natomiast zwrot może zostać dokonany tylko za miesiąc, w którym rezygnacja nastąpiła.

Na wszystkie płatności klient otrzymuje fakturę vat.

Potwierdzenie dokonania płatności, oraz dostęp do szkolenia zostanie przesłany drogą mailową na adres e-mail podany podczas rejestracji.